Search API SQLite (1.0.4) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Value
ug: پارامېتىرى

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: None
ug: يوق

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Table
ug: جەدۋەل
