Search API SQLite (1.1.0) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: Value
dz: གནས་གོང་

en: Disabled
dz: ལྕོགས་མིན།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Search
dz: འཚོལ་ཞིབ།

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: Table
dz: ཐིག་ཁྲམ།
