Search API SQLite (1.1.0) - en to es translation catalogue (17 entries)

en: Value
es: Valor

en: Disabled
es: Desactivado

en: Enabled
es: Activado

en: Search
es: Buscar

en: None
es: Ninguno

en: Default
es: Por defecto

en: File Size
es: Tamaño de archivo

en: Field ID
es: Campo ID

en: Table
es: Tabla

en: Rows
es: Filas

en: Property
es: Propiedad

en: Not available
es: No disponible

en: Not configured
es: Sin configurar

en: Available
es: Disponible

en: Rebuild
es: Reconstruir

en: Minimum word length
es: Longitud mínima de palabra

en: Excerpt length
es: Longitud del extracto
