Search API SQLite (1.1.0) - en to fa translation catalogue (15 entries)

en: Value
fa: مقدار

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Enabled
fa: فعال

en: Search
fa: جستجو

en: None
fa: هیچ

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: File Size
fa: اندازه فایل

en: Field ID
fa: شناسه فیلد

en: Table
fa: جدول

en: Rows
fa: ردیف‌ها

en: Property
fa: ویژگی

en: Not available
fa: در دسترس نیست

en: Not configured
fa: پیکربندی نشده

en: Available
fa: در دسترس

en: Rebuild
fa: بازسازی
