Search API SQLite (1.1.0) - en to fi translation catalogue (14 entries)

en: Value
fi: Arvo

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Search
fi: Etsi

en: None
fi: Ei mitään

en: Default
fi: Oletus

en: Field ID
fi: Kentän ID

en: Table
fi: Taulukko

en: Rows
fi: Rivejä

en: Property
fi: Ominaisuus

en: Not available
fi: Ei tarjolla

en: Not configured
fi: Ei asetettu

en: Available
fi: Saatavilla

en: Rebuild
fi: Uudelleenrakenna
