Search API SQLite (1.1.0) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: Value
he: ערך

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Search
he: חיפוש

en: None
he: ללא

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Table
he: טבלה

en: Rows
he: שורות

en: Not available
he: לא זמין

en: Available
he: זמין

en: Rebuild
he: בנה מחדש

en: @count items
he: @count פריטים
