Search API SQLite (1.1.0) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Value
hy: Արժեք

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Search
hy: Որոնել

en: None
hy: Ոչ մի

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Table
hy: Աղյուսակ

en: Rows
hy: Տողեր
