Search API SQLite (1.1.0) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Search
ka: ძიება

en: None
ka: არცერთი

en: Table
ka: ცხრილი
