Search API SQLite (1.1.0) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Value
kk: Мән

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Search
kk: Іздестіру

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Default
kk: Стандартты

en: Table
kk: Кесте
