Search API SQLite (1.1.0) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Value
lt: Reikšmė

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Search
lt: Paieška

en: None
lt: Joks

en: Default
lt: Numatytasis

en: Field ID
lt: Laukelio ID

en: Table
lt: Lentelė

en: Rows
lt: Eilutės

en: Not configured
lt: Nenustatyta
