Search API SQLite (1.1.0) - en to lv translation catalogue (13 entries)

en: Value
lv: Vērtība

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Search
lv: Meklēt

en: None
lv: Nav

en: Default
lv: Noklusējuma

en: File Size
lv: Faila Izmērs

en: Table
lv: Tabula

en: Rows
lv: Rindas

en: Not available
lv: Nav pieejams

en: Not configured
lv: Nekonfigurēts

en: Available
lv: Pieejams

en: @count items
lv: @count ieraksti
