Search API SQLite (1.1.1) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Value
eo: Valoro

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Search
eo: Serĉu

en: None
eo: Neniu

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Table
eo: Tabelo

en: Rows
eo: Vicoj
