Search API SQLite (1.1.1) - en to id translation catalogue (13 entries)

en: Value
id: Nilai

en: Disabled
id: Non Aktif

en: Enabled
id: Aktif

en: Search
id: Pencarian

en: None
id: Tiada

en: Default
id: Bawaan

en: Field ID
id: ID bidang

en: Table
id: Tabel

en: Rows
id: Baris

en: Property
id: Milik

en: Not available
id: Tidak tersedia

en: Available
id: Ketersediaan

en: Rebuild
id: Bangun Kembali
