Search API SQLite (1.1.1) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Value
mn: Утга

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Search
mn: Хайх

en: None
mn: Байхгүй

en: Default
mn: Анхны утга

en: Table
mn: Хүснэгт
