Search API SQLite (1.1.1) - en to oc translation catalogue (11 entries)

en: Value
oc: Valor

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: Search
oc: Recercar

en: None
oc: Pas cap

en: Default
oc: Per defaut

en: Table
oc: Tablèu

en: Rows
oc: Rengadas

en: Property
oc: Proprietat

en: Not available
oc: Pas disponible

en: Available
oc: Disponible
