Search API SQLite (1.1.2) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Value
af: Waarde

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Search
af: Soek

en: None
af: Geen

en: Default
af: Verstek

en: Table
af: Tabel

en: Language code
af: Taalkode
