Search API SQLite (1.1.2) - en to da translation catalogue (16 entries)

en: Value
da: Værdi

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Search
da: Søg

en: None
da: Ingen

en: Default
da: Standard

en: Field ID
da: Felt ID

en: Table
da: Tabel

en: Rows
da: Rækker

en: Property
da: Egenskab

en: Not available
da: Ikke tilgængelig

en: Language code
da: Sprogkode

en: Not configured
da: Ikke konfigureret

en: Available
da: Tilgængelig

en: Rebuild
da: Genopbyg

en: Minimum word length
da: Minimum ordlængde
