Search API SQLite (1.1.2) - en to et translation catalogue (14 entries)

en: Value
et: Väärtus

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Search
et: Otsing

en: None
et: Puudub

en: Default
et: Vaikimisi

en: File Size
et: Failisuurus

en: Field ID
et: Välja ID

en: Table
et: Tabel

en: Rows
et: Ridu

en: Not available
et: Mittesaadaval

en: Language code
et: Keele kood

en: Available
et: Saadaval

en: @count items
et: @count elementi
