Search API SQLite (1.1.2) - en to fr translation catalogue (22 entries)

en: Value
fr: Valeur

en: Disabled
fr: Désactivé

en: Enabled
fr: Activé

en: Search
fr: Rechercher

en: None
fr: Aucun(e)

en: Default
fr: Par défaut

en: File Size
fr: Taille du fichier

en: Field ID
fr: identifiant (ID) de champ

en: Table
fr: Tableau

en: Rows
fr: Rangées

en: Property
fr: Propriété

en: Not available
fr: Non disponible

en: Language code
fr: Code de la langue

en: Not configured
fr: Pas configuré

en: Available
fr: Disponible

en: Rebuild
fr: Reconstruire

en: Private file system
fr: Système de fichier privé

en: Minimum word length
fr: Longueur minimale de mot

en: Tokenizer
fr: Générateur de jetons (Tokenizer)

en: @count items
fr: @count éléments

en: Optimization
fr: Optimisation

en: Excerpt length
fr: Longueur de l'extrait
