Search API SQLite (1.1.2) - en to hi translation catalogue (11 entries)

en: Value
hi: मान

en: Disabled
hi: निर्योग्य

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: Search
hi: खोज

en: None
hi: कोई नहीं

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: Table
hi: तालिका

en: Rows
hi: पंक्तियाँ

en: Not available
hi: अनुपलब्ध

en: Language code
hi: भाषा कोड

en: Rebuild
hi: पुनर्निर्माण
