Search API SQLite (1.1.2) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Value
is: Gildi

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: Search
is: Leit

en: None
is: Engin

en: Default
is: Sjálfgefið

en: File Size
is: Skráarstærð

en: Table
is: Tafla

en: Rows
is: Raðir

en: Language code
is: Tungumálskóði
