Search API SQLite (1.1.2) - en to kn translation catalogue (12 entries)

en: Value
kn: ಮೌಲ್ಯ

en: Disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸಲಾದ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Table
kn: ಪಟ್ಟಿ

en: Rows
kn: ಅಡ್ಡಸಾಲುಗಳು

en: Not available
kn: ಲಭ್ಯವಿರುವುದಿಲ್ಲ

en: Language code
kn: ಭಾಷಾ ಸಂಕೇತ

en: Not configured
kn: ಸಂರಚಿತವಾಗಿರದ

en: Available
kn: ಲಭ್ಯ
