Search API SQLite (1.1.2) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Value
th: ค่า

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Search
th: ค้นหา

en: None
th: ไม่มี

en: Table
th: ตาราง

en: Rows
th: แถว

en: Not available
th: ไม่พร้อม

en: Available
th: อนุญาตให้สอบเมื่อ
