Search API SQLite (1.1.2) - en to uk translation catalogue (18 entries)

en: Value
uk: Значення

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Search
uk: Пошук

en: None
uk: Немає

en: Default
uk: Базово

en: File Size
uk: Розмір файла

en: Field ID
uk: ID поля

en: Table
uk: Таблиця

en: Rows
uk: Рядки

en: Property
uk: Властивість

en: Not available
uk: Недоступно

en: Language code
uk: Код мови

en: Not configured
uk: Не налаштовано

en: Available
uk: Доступно

en: Rebuild
uk: Перебудувати

en: Minimum word length
uk: Мінімальна довжина слова

en: File Path
uk: Шлях файлу
