Search API SQLite (1.1.3) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Value
bg: Стойност

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Search
bg: Търси

en: None
bg: Не

en: Default
bg: По подразбиране

en: Table
bg: Таблица

en: Property
bg: Свойство

en: Language code
bg: Код на език
