Search API SQLite (1.1.3) - en to bo translation catalogue (11 entries)

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Search
bo: འཚོལ

en: None
bo: མེད།

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Table
bo: རེའུ་མིག

en: Rows
bo: ཕྲེང

en: Language code
bo: སྐད་རིགས་ཀྱི་ཨང་རྟགས

en: Not configured
bo: སྡེབ་སྒྲིག་བྱས་མེད།

en: @count items
bo: སྡེ་ཚན་@count
