Search API SQLite (1.1.3) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Value
bs: Vrijednost

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Search
bs: Pretraga

en: None
bs: Nijedan

en: Table
bs: Tabela

en: Rows
bs: Redova

en: Not available
bs: Nema podataka
