Search API SQLite (1.1.3) - en to eu translation catalogue (12 entries)

en: Value
eu: Balioa

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Search
eu: Bilatu

en: None
eu: Bat ere ez

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Table
eu: Taula

en: Rows
eu: Lerroak

en: Not available
eu: Ez dago erabilgarri

en: Language code
eu: Hizkuntza kodea

en: Not configured
eu: Konfiguratu gabe

en: Available
eu: Gaituta
