Search API SQLite (1.1.3) - en to gl translation catalogue (15 entries)

en: Value
gl: Valor

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Search
gl: Buscar

en: None
gl: Ningún

en: Default
gl: Predeterminado

en: File Size
gl: Tamaño do Ficheiro

en: Field ID
gl: ID do campo

en: Table
gl: Táboa

en: Rows
gl: Filas

en: Property
gl: Propiedade

en: Not available
gl: Non dispoñible

en: Language code
gl: Código do idioma

en: Not configured
gl: Sen configurar

en: Available
gl: Dispoñible
