Search API SQLite (1.1.3) - en to hu translation catalogue (18 entries)

en: Value
hu: Érték

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Search
hu: Keresés

en: None
hu: Nincs

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: File Size
hu: Fájlméret

en: Field ID
hu: Mezőazonosító

en: Table
hu: Táblázat

en: Rows
hu: Sorok

en: Property
hu: Tulajdonság

en: Not available
hu: Nem elérhető

en: Language code
hu: Nyelvkód

en: Not configured
hu: Nincs beállítva

en: Available
hu: Elérhető

en: Rebuild
hu: Újraépítés

en: Minimum word length
hu: Legkisebb szóhossz

en: @count items
hu: @count elem
