Search API SQLite (1.1.3) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Value
ku: نرخ

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Search
ku: گەڕان

en: None
ku: هیچ

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Table
ku: خشتە

en: Language code
ku: کۆدی زمان

en: Available
ku: هەیە
