Search API SQLite (1.1.3) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Search
my: ရှာရန်

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Table
my: ဇယား

en: Language code
my: ဘာသာစကားသင်္ကေတ
