Search API SQLite (1.1.3) - en to ro translation catalogue (14 entries)

en: Value
ro: Valoare

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: Search
ro: Căutare

en: None
ro: Nimic

en: Default
ro: Implicit

en: File Size
ro: Dimensiune fișier

en: Field ID
ro: ID câmp

en: Table
ro: Tabel

en: Rows
ro: Rânduri

en: Property
ro: Proprietate

en: Not available
ro: Nu e disponibil

en: Language code
ro: Codul limbii

en: Available
ro: Disponibil
