Search API SQLite (1.1.3) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Value
sr: Вредност

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Search
sr: Претрага

en: Default
sr: Подразумевано

en: Rows
sr: Редови

en: Language code
sr: Кȏд језика
