Search API SQLite (1.1.4) - en to de translation catalogue (23 entries)

en: Value
de: Wert

en: Disabled
de: Deaktiviert

en: Enabled
de: Aktiviert

en: Search
de: Suche

en: None
de: Keine

en: Default
de: Standard

en: File Size
de: Dateigröße

en: Field ID
de: Feld-ID

en: Table
de: Tabelle

en: Rows
de: Zeilen

en: Property
de: Eigenschaft

en: Not available
de: Nicht verfügbar

en: Language code
de: Sprachkürzel

en: Not configured
de: Nicht konfiguriert

en: Available
de: Verfügbar

en: Rebuild
de: Neu aufbauen

en: Private file system
de: Privates Dateisystem

en: Minimum word length
de: Mindest-Wortlänge

en: Operation cancelled.
de: Vorgang abgebrochen.

en: @count items
de: @count Einträge

en: @label (not available)
de: @label (nicht verfügbar)

en: Excerpt length
de: Länge des Auszugs

en: Optimize
de: Optimieren
