Search API SQLite (1.1.4) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Value
km: តម្លៃ

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Search
km: ស្វែងរក

en: None
km: គ្មាន

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Table
km: តារាង

en: Rows
km: ជួរ​ដេក

en: Language code
km: កូដ​ភាសា
