Search API SQLite (1.1.4) - en to ru translation catalogue (17 entries)

en: Value
ru: Значение

en: Disabled
ru: Отключено

en: Enabled
ru: Включено

en: Search
ru: Поиск

en: None
ru: Нет

en: Default
ru: По умолчанию

en: File Size
ru: Размер файла

en: Field ID
ru: ID поля

en: Table
ru: Таблица

en: Rows
ru: Строки

en: Property
ru: Свойство

en: Not available
ru: Недоступно

en: Language code
ru: Код языка

en: Not configured
ru: Не настроено

en: Available
ru: Доступно

en: Rebuild
ru: Перестроить

en: Minimum word length
ru: Минимальная длина слова
