Search API SQLite (1.1.4) - en to sk translation catalogue (15 entries)

en: Value
sk: Hodnota

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: None
sk: Žiadne

en: Default
sk: Predvolené

en: Table
sk: Tabuľka

en: Rows
sk: Riadky

en: Property
sk: Vlastnosť

en: Not available
sk: Nedostupné

en: Language code
sk: Kód jazyka

en: Not configured
sk: Nenastavené

en: Available
sk: Dostupné

en: Rebuild
sk: Obnoviť

en: Minimum word length
sk: Minimálna dĺžka slova
