Search API SQLite (1.1.4) - en to te translation catalogue (10 entries)

en: Value
te: విలువ

en: Disabled
te: అచేతనం అయింది

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Search
te: వెతుకు

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Table
te: పట్టిక

en: Rows
te: వరుసలు

en: Not available
te: అందుబాటులో లేదు

en: Language code
te: భాషా సంకేతం
