Search API SQLite (1.1.4) - en to tr translation catalogue (15 entries)

en: Value
tr: Değer

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Enabled
tr: Etkin

en: Search
tr: Ara

en: None
tr: Hiçbiri

en: Default
tr: Varsayılan

en: Field ID
tr: Alan kimliği

en: Table
tr: Tablo

en: Rows
tr: Satırlar

en: Property
tr: Özellik

en: Not available
tr: Mevcut değil

en: Language code
tr: Dil kodu

en: Not configured
tr: Yapılandırılmadı

en: Available
tr: Mevcut

en: Rebuild
tr: Yeniden oluştur
