Search API SQLite (1.1.5) - en to el translation catalogue (14 entries)

en: Value
el: Αξία

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Search
el: Αναζήτηση

en: None
el: Κανένα

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: File Size
el: Μέγεθος αρχείου

en: Field ID
el: ID πεδίου

en: Table
el: Πίνακας

en: Rows
el: Γραμμές

en: Not available
el: Μη διαθέσιμο

en: Language code
el: Κωδικός γλώσσας

en: Not configured
el: Δεν έχει διευθετηθεί

en: Available
el: Διαθέσιμο
