Search API SQLite (1.1.5) - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: Value
hr: Vrijednost

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Search
hr: Pretraga

en: None
hr: Nema

en: Default
hr: Zadano

en: Table
hr: Tablica

en: Rows
hr: Redovi

en: Property
hr: Svojstvo

en: Not available
hr: Nije dostupno

en: Language code
hr: Kôd jezika
