Search API SQLite (1.1.5) - en to ja translation catalogue (14 entries)

en: Value
ja: 値

en: Disabled
ja: 無効

en: Enabled
ja: 有効

en: Search
ja: 検索

en: None
ja: なし

en: Default
ja: デフォルト

en: Field ID
ja: フィールドID

en: Table
ja: テーブル

en: Rows
ja: 行数

en: Property
ja: プロパティー

en: Not available
ja: 利用不可

en: Language code
ja: 言語コード

en: Not configured
ja: 設定されていません

en: Available
ja: 利用可能
