Search API SQLite (1.1.5) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Value
jv: Biji

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Search
jv: Goléki

en: None
jv: Nihil

en: Default
jv: Gawan

en: Table
jv: Tabel

en: Rows
jv: Baris

en: Language code
jv: Kode bāsā
