Search API SQLite (1.1.5) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: Value
mr: किंमत

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Search
mr: शोध

en: None
mr: काहीच नाही

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Language code
mr: भाषेची संकेताक्षरं

en: Rebuild
mr: पुनर्बांधणी
