Search API SQLite (1.1.5) - en to ms translation catalogue (9 entries)

en: Value
ms: Nilai

en: Disabled
ms: Dinyahbolehkan

en: Enabled
ms: Dibolehkan

en: Search
ms: Carian

en: None
ms: Tiada

en: Default
ms: Lalai

en: Table
ms: Jadual

en: Rows
ms: Barisan-barisan

en: Language code
ms: Kod bahasa
