Search API SQLite (1.1.5) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Value
ne: मान

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Table
ne: तालिका

en: Language code
ne: भाषा संकेत
