Search API SQLite (1.1.5) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Value
sl: Vrednost

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Search
sl: Išči

en: None
sl: Brez

en: Default
sl: Privzeto

en: Table
sl: Tabela

en: Rows
sl: Vrste

en: Language code
sl: Koda jezika
