Search API SQLite (1.1.6) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: Value
am: እሴት

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Search
am: ፈልግ

en: Default
am: ነባሪ

en: Table
am: ሰንጠረዥ

en: Rows
am: ረድፎች

en: Language code
am: የቋንቋ ኮድ
