Search API SQLite (1.1.6) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Value
cy: Gwerth

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Search
cy: Chwilio

en: Default
cy: Diofyn

en: Table
cy: Tabl

en: Language code
cy: Côd yr iaith

en: Not configured
cy: Heb ei ffurfweddu
